Aktuality

Poplatky - Letní škola - Uvolnění tréninků Poplatky - Letní škola - Uvolnění tréninků

11.5. 2020: Od tohoto pondělí je konec lenošení, konec nuceného volna. Další tajemství bojových umění je v tomto pololetí ještě před námi. Cíl: Zvýšit si technickou úroveň.

...
Číst více
Sportovec Kladenska za rok 2019 Sportovec Kladenska za rok 2019

   Kladenský deník ve spolupráci s okresní organizací České unie sportu a městem Kladnem zorganizoval vyhlášení nejlepších sportovců Kladenska. Slavnostní vyhlášení Sportovec Kladenska za rok 2019 se však z důvodu pandemie nemohlo vyhlásit za účasti veřejnosti. Termín byl 25.3.2020 a akce měla proběhnout v divadle Kladno.

...
Číst více
Přemluv mámu, přemluv tátu, přemluv babču, přemluv dědu

Březen 2020. Přeji všem stálé zdraví.

   Zprávy v současnosti jsou stále negativně laděné a nesmyslně jednopohledové – prakticky jen o Coronu. Nedá se ale nic dělat, v těchto týdnech nelze zprávy neposlouchat, protože riziko nějaké je a informace je dobré znát co nejříve. Slyšíme i pozitivní zprávy, že u nás počet nově nakažených nestoupá tak...

Číst více
Jiu Jitsu SDS - ZRUŠENO - budou jiné termíny Jiu Jitsu SDS - ZRUŠENO - budou jiné termíny

V průběhu března proběhne příprava na zkoušky - stupně technické vyspělosti. Žáci budou doporučení na zkoušku na základě doporučení trenéra. Zohledňuje se aktivita na tréninku, docházka a účast na seminářích.

...
Číst více
Mistrovství republiky AKJ 2019 . . . a pět mistrů republiky Mistrovství republiky AKJ 2019 . . . a pět mistrů republiky

V sobotu 2.11.2019 se v Plzni konalo Mistrovství ČR v disciplínách fighting, grappling a hard formy. Kobru Kladno reprezentovali na Hard formy: Šimon Odlas, Timmy Nguyen, Vláďa Hout, Madla Fišarová a Kuba Hradský. Dále pak Jakub Pipek, Matěj Bratičák a Tomáš Chvátal ve fightingu a grapplingu. Celý rok se nesl v duchu přípravných turnajů a cílené přípravy na vrchol...

Číst více
Mistrovství Evropy v brazilském Jiu Jitsu 2019 Mistrovství Evropy v brazilském Jiu Jitsu 2019

Mistrovství Evropy v BJJ se konalo v Ostravě. Kladno a náš tým Kobru Kladno zastupovala Lucka Brokešová. Ve váhovce do 64 kg (Blue Belt) se stala dvojnásobnou Mistryní Evropy - Gi a No Gi. Při svém studiu na Policejní akademii se Lucie připravovala i na tuto vysokou soutěž a díky výborné kondici a dobrému načasování se jí zadařilo. Gratulujeme.

...
Číst více
Nábor od ledna 2020 Nábor od ledna 2020

  KOBRA KLADNO   - Akademie bojových...

Číst více
Zkoušky karate na vyšší technický stupeň - 12.2019 Zkoušky karate na vyšší technický stupeň - 12.2019

První den v prosinci 2019 proběhly v Kobře Kladno zkoušky karate. Po několika měsíční přípravě se karatisté předvedli celkem v dobré formě. Přesto měla tříčlenná komise těžké rozhodování, komu vyšší STV udělit a komu ne. Nakonec splnili:

...
Číst více
Info - jaro 2020 Info - jaro 2020

Vážení přátelé Kobry Kladno a bojových sportů a umění.

...
Číst více
Jiu-Jitsu Street Defence System Jiu-Jitsu Street Defence System

Na závěr roku 2019 byly naplánovány zkoušky -   Street Defence System - sebeobrana . Před tím proběhly dva semináře. Z 24 adeptů bylo doporučeno na zkoušku 15 lidí. V pátek 20. 12. proběhly zkoušky. S úspěchem je absolvovalo 12 členů: Na 10 Kyu -  David Andrejsek, Eliška...

Číst více

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Dekonta Město Kladno Středočeský kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy