Aktuality

Fighting-Grappling Letňany 2018

V neděli 6.5. 2018 jsme vyrazili na soutěž Jiu-Jitsu, tentokrát do Letňan. Konkurence byla opět mezinárodní. Rakousko, Polsko, Slovensko a samozřejmě závodníci z Čech a Moravy. Náš závodní tým Kobra Kladno ve složení Šimon Rod, Johana Ernestová, Matěj Bratičák, Lucie Brokešová a Michal Hevessy, celkem dobře navázal na nedávné úspěšné závody v Kolíně.

Šimon - 4. místo fighting kadeti 12-14 let do 50 kg a 4. místo Ne vaza Gi (nutno říct, že Šimon sbírá především zkušenosti, teprve začíná soutěžit, ale je vidět posun.)

Johanka - možná působí jako éterická bytůstka, ale je to bojovnice a na svých druhých závodech (podobně jako Šimon) získala 3. místo v Ne vaza Gi v kategorii juniorky 15-17 let do 55 kg.

Matěj - se vyhecoval a s přehledem ovládl svojí kategorii Fighting junioři do 16 let. Tedy 1. místo. Na závody se pod dohledem trenéra Aleše Hrácha pečlivě připravoval a ve finále porazil i soupeře z Chodova, se kterým dřív několikrát prohrál.

Michal - si nenechal ujít 1. místo. Jeho srdcová záležitost je kickbox, ale do tréninku si zařadil i grappling (no Gi), tak se jel taky potahat. Nutno říct, že měl v sobotu závody v Kick boxingu, kde získal bronz a hned v neděli nastupoval do Fightingu Muži do 21 let.

Lucka - byla ráda, že zde byly i závodnice její kategorie - nemusela (jako v Kolíně) do kategorie s chlapy. V disciplíně Ne vaza Gi získala 2. místo. Stejnou medaili získala i v disciplíně Ne vaza No Gi, kde nakonec v posledním vypjatém zápase porazila soupeřku, se kterou prohrála v kategorii v Gi.

Další soutěže v Jiu-Jitsu a Fightingová liga nás čekají po prázdninách a do června se na trénincích začneme maximálně věnovat přípravě na vyšší technické stupně. Aleš