Aktuality

Karate - Ústecký přebor 2016

Karate - Ústecký přebor 2016

Blíží se letní prázdniny 2016 a my jedeme na poslední letní závody v karate. Náš závodní tým se tentokrát objevil na Ústeckém krajském přeboru v České Lípě, pořádaném klubem Sport Relax, kterému patří poděkování za skvělou časovou organizaci těchto závodů. Všechno proběhlo přesně podle harmonogramu. Přebor začínal slavnostním nástupem klubů, kde byly jednotlivě představeny. Poté zahájil hlavní rozhodčí pan Janda soutěž v maximálním duchu fair play.

Klasicky, jako na každých jiných závodech, se začínalo těmi nejmenšími. V našem zastoupení to tentokrát byli Šimon Odlas a Timmy NguyenTimmy zacvičil skvěle až do samotného semifinále! Dále však se rozhodčí přiklonili na stranu jeho soupeře a tak se Timmy dostal do boje o bronzovou medaili díky repasáži. Zde se mu vedlo, hravě si se všemi poradil a domů si tak odvážel krásné 3. místo!

Šimon nastupoval ve stejné kategorii jako Timmy. Vzhledem k Šimonově dobré formě se dostal až do 2. kola, kde vypadl se soupeřem, který se dostal poté až do finále a tak měl Šimonšanci ještě v repasáži ukázat, co v něm je. Vedl si opravdu dobře, ale soupeř byl lepší. Trenéři určitě vědí, co ještě zlepšovat a to nejen u Šimona.

V další kategorii starších žáků nás zastupoval David Čacký, který měl už od rána dobrou náladu, a když nastoupil na tatami, rozhodně jí neztratil. Katu zacvičil, jak nejlépe mohl, ale bohužel to nestačilo. Hodně se od minulých závodů zlepšil a když to takhle půjde dál dosáhne i na vyšší příčky. 

Na další starší kategorie nastupovali Lukáš Odlas, Tereza Jaňourová a Ondra ČechTerka v juniorkách zabojovala a dostala se do kata finále, kde získala stříbrnou medaili. V ženách prohrála v semifinále se stejnou soupeřkou 2:1. Stále je co zlepšovat. Lukáš se v juniorech prodral až do bojů o 3. místo. Ale na medaili nedosáhl.

Ondra nastoupil v kategorii kata muži a zadařilo se. Prošel všemi koly bez úhony a dostal se až do finále. Tam narazil na specialistu na kata. A tak si Ondra domů odvážel stříbro!

Co se týče kumite, zastupoval nás tentokrát pouze Lukáš Odlas, který si vybojoval stříbro.

Všem zúčastněným gratulujeme k úspěchům!                                                                                                          

T spol.

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta