Aktuality

Národní pohár žáků 2016 Lovosice

Národní pohár žáků 2016 Lovosice

Sobota 11.6.2016 / Lovosice /  Národní Pohár žáků v karate.

Národní poháry jsou vždy velice dobře obsazené turnaje a pokud máte natrénováno a v neposlední řadě notnou dávku štěstí, můžete se ziskem bodů za umístění v turnaji nominovat na MČR...to je cíl všech malých karatistů.

Do Lovosic odjeli z Kobry Kladno Adam Sulejmanov, Timmy Nguyen Tien Thanh, Kristýna Valešová, Samuel Rataj, Jakub Hradský, Viktor Miller a Jáchym Dimov. 

První nastoupil Timmy. Předvedl katu a vůbec ne špatně. Jenže kouč tušil, že je zle....a taky jo. Malé zaváhání při nástupu a je to konec nadějím na postup do dalších kol. Podobný osud potkal i Týnu a Adama. "V závodním karate jsou teprve na začátku a vybroušení diamantu také chvilku trvá. Dneska neměli svůj den. Nervozita a atmosféra velkých závodů dokáže s dušičkou malých začínajících bojovníků a bojovnic udělat hodně. "Omlouval jejich vyřazení kouč. 

Viktor a Sam už mají něco za sebou. Bohužel se oběma nepodařilo dostat dále. Prohráli těsně 2:1 na body. Ještě jsme ale měli dalšího zkušeného kataře - Kuba Hradský zatnul zuby a začal procházet startovním pavoukem vzhůru. Dostal se až do čtvrtého kola! (a ještě to nebylo finále, tolik soutěžících v kategorii bylo), kde podlehl budoucímu medailistovi. 

Smůla se nám lepila na paty v katách, v kumite to snad bude lepší. Zde nastoupil Jáchym a Viktor. Jáchym si nevedl špatně, ale nedokázal úplně zužitkovat to, co natrénoval a vypadává s pozdějším bronzovým medailistou. Viktor v prvním zápase tahal za kratší konec a prohrál o bod. Nic méně jeho soupeř se dostal do finále a to znamená repase a boj o třetí místo. V tvrdém zápase nakonec urval vítězství pro sebe a získal bronz. "Příjemná tečka náročného dne" okomentoval jeho výkon kouč Aleš. 

A@spol

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta