Aktuality

WORKOUT a BRAZIL JIU-JITSU-vánoční kurs

Team WO KOBRA pořádal v hale bios (dójó ČABB) kurs pro veřejnost, který zájemce během vánočních prázdnin "nakopnul".  Kdo si řekl - konečně jedny vánoce nepřiberu a zlepším si kondici, tak to určitě dodržel. K tomu je navigoval jejich trenér Ondra.

Začalo se od pátku 18.12. První hodina byla ve znamení testů. Přišlo 22 zájemců a rychle se rozjely testovací sady - kliky, tricepsové kliky, shyby, člunkový běh, přítahy na TRX, "prkno", výdrž ve vzporu na bradlech. Na konci se ještě projel kruhový trénink, vysvětlily se znovu zásady dodržování cviků a už většina "mazala" pod sprchu.
Jen fighteři se přehodili do BJJ kimon a pokračovali v semináři brazilského Jiu-Jitsu. Následující dny se jelo jako v rychlíku a každý se snažil se sebe dostat maximum. Kurs BRAZILSKÉHO JIU-JITSU byl v ty samé dny od 18.00 hodin, pod vedením Aleše (blue belt BJJ).

Kobře Kladno byla v roce 2012 udělena licence pro oficiální výuku brazilského Jiu-Jitsu masterem Robinem Graciem - "Gracie akademie"    

První hodina - Jedenáct zájemců si na začátku dalo klasické rozcvičení BJJ a hned se vrhli na rozbor obranných technik. Druhá půlka tréninkové jednotky každého vyčerpala. Téměř bez přestávky probíhaly tréninkové zápasy. Přesto se ti "nejtvrdší" přesunuli rovnou z Dójó do kulturního domu na taneční parket.

V dalších dnech se ukázala náročnost tréninku tohoto zajímavého stylu. Kdo vydrží, posune se blíže k vyššímu technickému stupni a samozřejmě i k lepšímu umístění na soutěžích.  

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta